Skip

Збільшення швидкість Інтернет на всіх тарифах бест з 20 лютого 2021

За повідомленням від компанії Best швидкість на всі ресурси буде збільшено з 20 лютого 2021 року!

Наказ № 10/02 від 10 лютого 2021 року. З 20-го лютого 2021 року внести відповідні зміни в тарифах на послуги доступу Інтернет від Компанії “Бест” на території Києва та Київської області.

1.Тарифи на послуги Інтернет. Швидкість на ресурси (Україна/Світ):

Престижний – швидкість 500 Мбіт/с.

Діловий – швидкість 300 Мбіт/с.

Реальний – швидкість 200 Мбіт/с.

Студентський – швидкість 100 Мбіт/с.

Пільговий* – швидкість 100 Мбіт/с.

*Тариф для людей з інвалідністю 1 та 2 груп, учасників АТО та пенсіонерів (за посвідченням). Термін дії тарифу – 2 роки з моменту підтвердження пільги. Після закінчення цього терміну даний тариф автоматично буде змінено на Студентський. Для продовження пільгових умов абонент має знову підтвердити наявність пільги у офісі Компанії.

2.Тарифи на послуги Інтернет у приватному секторі. Швидкість на ресурси (Україна/Світ):

Престижний ПС – швидкість 500 Мбіт/с.

Комфортний ПС– швидкість 300 Мбіт/с.

Діловий ПС – швидкість 200 Мбіт/с.

Пільговий ПС* – швидкість 100 Мбіт/с.

*Тариф для абонентів, які переходять від інших провайдерів за технологією FTTH та мають працездатне абонентське обладнання (ONU),а також для людей з інвалідністю 1 та 2 груп, учасників АТО (за посвідченням). Термін дії тарифу – 2 роки з моменту підтвердження пільги. Після закінчення цього терміну даний тариф автоматично буде змінено на Діловий. Для продовження пільгових умов абонент має знову підтвердити наявність пільги у офісі Компанії.

Якщо у абонента підключено тариф, швидкість в якому більша, аніж 100 Мбіт/сек і передбачає підключення до Гігабітного обладнання в будинку, таким абонентам буде створено заявку на переключення до відповідного обладнання, оплата за яку становить 100 грн.